نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ۲۸۰ میلیارد تومان به پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد بدهکار است.

به گزارش گفتمان توسعه به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، غلام‌محمد زارعی عصر امروز در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل سالن حکیم جرجانی شهر یاسوج برگزار شد اظهار کرد: استان کهگیلویه بویراحمد ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف دارد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که بیش از هر چیز ظرفیت استان ما در حوزه گردشگری و کشاورزی است تصریح کرد: اما مشکلات در حوزه زیرساخت‌ها وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار ما این است که مسوولان کشوری برای ایجاد این زیرساخت‌ها ما را یاری کنند.

زارعی در ادامه با اشاره به اینکه دولت در استان بدهی‌های زیادی دارد و یکی از این بدهی‌ها مخصوص پیمانکاران است افزود: حدود ۲۸۰ میلیارد تومان بدهی دولت به پیمانکاران است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که بخش زیادی از مردم استان زیر پوشش کمیته امداد هستند تصریح کرد: پوشش ۲۵ درصدی مددجویان کمیته امداد نشان دهنده مشکلات مردم است.

زارعی با بیان این که باید در خصوص اعتبارات به این استان نگاه ویژه‌ای شود خاطرنشان کرد: در ماده ۱۸۰ اعتبارات به استان ما نرسید که باید دولت در این خصوص فکری به حال استان کند تا بتوانیم پروژه‌های خود را اجرایی و عملیاتی کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس

نظر شما!!